sauliusv.lt Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sauliusv.lt Forumas

Forumas sukurtas vertinti mano svetainę, rašyti komentarus, klausimus, pasiūlymus ir kita :)
 
SvetainėSvetainė  rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės

Go down 
AutoriusPranešimas
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės   2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės Empty2008-09-23, 16:58

Rugsėjo 27 dieną LASF su renginio partneriais nemokamu dienraščiu „15min“, energetiniu gėrimu Battery ir VDNET kviečia studentus išbandyti savo galimybes automobilių slalomo varžybose.
Šios, jau tradicija tapusios, varžybos šį kartą organizuojamos Vilniaus Sportinio vairavimo centro vyks šalia Trakų esančioje aikštelėje.

Varžybose rėmėjų dėka studentai gali dalyvauti nemokamai!
Varžybų taisyklės
Dalyvio paraiška

Varžybų rėmėjai:
Energetinis gėrimas „Battery“

VDNET – išbandyk savo galimybes!

Nemokamas dienraštis “15min”

Kultūros ir sporto rėmimo fondas


Studentų automobilių slalomo pirmenybės organizuojamos nuo 2006 metų. Šį renginį inicijuoja Lietuvos automobilių sporto federacija, siekiant prisidėti prie jaunimo fizinio aktyvumo skatinimo, sportiško studentų laisvalaikio propagavimo bei avaringumo keliuose mažinimo.
Varžybos įtrauktos į Europos kelių saugos chartijos „25000 išgelbėtų gyvybių“ renginių sąrašą, kadangi šiose varžybose studentai turi galimybę gilinti ar įgyti automobilio valdymo įgūdžius.

Taigi, pranešu visiems gerbėjams, jog rugsėjo 27 dieną dalyvausiu Lietuvos Studentų slalome Trakuose. Jeigu kas nežino, kur yra galvės ežero aikštelė - skambinkit man svetainės kontaktuose nurodytu numeriu Wink Iki Basketball
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės   2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės Empty2008-10-06, 21:38

Taigi, praėjo Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės. Visų pirma noriu padėkoti renginio iniciatoriams, organizatoriams ir rėmėjams už sukurtą tikrai puikią šventę ir tuo pačiu varžybas mums, studentams. Tikrai buvo smagu matyti susirinkusį tokį nemažą tuntą žmonių. Viskas buvo ok: ir organizatoriai prieidavo, „pabaikaudavo“ (pajuokaudavo), ir rėmėjai prieidavo, pavaišindavo savo gėrimais („Battery“), o pačių varžybų atmosfera buvo tikrai nuostabi Cool

Dabar kalbant apie mano pasirodymą, tai nežinau kaip jūs, mano fanai, bet aš pastebėjau tokį dėsningumą, kad kuo ilgiau dalyvauju su ne savo automobiliu (gal rėmėjai turit pasiūlymų? Aš jums tai turiu! Laughing) tuo vis daugiau atsitinka nenumatytų dalykų. Tiesa, šį etapą nors ir įvyko keli incidentai (pradėjo mašina „ožiuotis“ starte bei diena prieš varžybas prakiuro išmetimo sistema (tiesiai po minkštąja Mad ), taigi paspaudus gazą varžybose visų žvilgsnis buvo 100 % nukreiptas į važiuojantį, vaizdžiai tariant, tanką (nes garsas buvo kaip iš 3 sportinių automobilių Laughing )) O toliau viskas buvo tiesiog puiku. Na, nepaisant tų nelaimių mašina vis dar važiavo gerai ir per pirmąjį važiavimą parodžiau 8 rezultatą iš ~50 dalyvių, o per antrą važiavimą jau 6 rezultatą, taigi bendroje įskaitoje likau 7 (jeigu suklydau, pataisykite Rolling Eyes ) ir tuo esu patenkintas, juo labiau kad ten buvęs mano treniruočių instruktorius pagyrė už technišką vairavimą ir gazo „nulaikymą“ (neperspaudimą kur nereikia).

Na ką, o vėliau, jau pasibaigus važiavimams iškilo nenumatytų planų, ir turėjau išvažiuoti toli toli nuo trakų ir nuo namų į suvalkiją, dėl ko ir negalėjau dalyvauti sekančią dieną vyksiančiame „TRT“ (slalomas.com) organizuojamame „EVO Performance“ slalome pale Tiesa, jau nuvažiavęs į tikslą sužinojau, jog bevažiuodama namo ta mašina, su kuria dalyvavau tiesiog pabiro ir tik ant ratukų parvažiavo namo, taigi gerai kad nelikau Vilniuje Smile , bet dar iki šiol man lieka klausimas: kas per mistika sieja tą Sportinio Vairavimo Centro Astrą? Shocked Nes treniruotėse veikia kaip ledinė, o vos tik išaušta varžybų rytas - ji pasako „ajajaj“ Mad

Taigi, mielieji, tiek žinių iš Lietuvos Studentų slalomo pirmenybių, kuriose aš pirmą kartą turėjau teisę sudalyvauti cheers

Geros visiems artėjančios žiemos ir laukim sekančių varžybų. Iki! Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
 
2008-09-27 Lietuvos Studentų slalomo pirmenybės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sauliusv.lt Forumas :: Pranešimai :: Varžybos ir rezultatai-
Pereiti į: