sauliusv.lt Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sauliusv.lt Forumas

Forumas sukurtas vertinti mano svetainę, rašyti komentarus, klausimus, pasiūlymus ir kita :)
 
SvetainėSvetainė  rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas

Go down 
AutoriusPranešimas
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas   2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas Empty2008-06-27, 11:00

Na kągi - pagaliau išlaikius egzaminus atėjo atostogos. Jau seniai laukiau jų ir ne vien dėl poilsio, o ir dėl sugrįžimo prie autosporto treniruočių, varžybų ir kitų širdžiai malonių dalykų Rolling Eyes Smile Taigi, kadangi šis forumas yra vos ne fanų klubas (o gal ir ne vos Very Happy) tai pranešu ne tik tinklalapyje, bet ir čia, jog 2008-06-29 vyks Lietuvos automobilių slalomo (3)trečiasis etapas sausupio g. 19. Pirmieji važiavimai jau nuo 11.00h, o sportininkai renkasi nuo 08.00h. Taigi, jeigu kam įdomiau nuvažiuot ir pasirgt už autosportą nei į tūpas (sorry Very Happy) muilinių lenktynes, tai junkitės į jau pagausėjusią autosporto mėgėjų kompaniją. Gerų varžybų tiems, kas dalyvaus ir laukit mano straipsnio po varžybų. Iki Basketball cheers Wink

P.s. Daugiau info [spausti čia]
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas   2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas Empty2008-07-04, 23:39

Lietuvos automobilių slalomo trečiasis etapas baigtas! Baigtas, sakyčiau, gan neblogais rezultatais (visi jie puslapyje) - likau 12 S-2000 sportinėje klasėje. Na, tokia savijauta kad nei džiaugtis, nei liūdėt Surprised jeigu jau skaitote šį straipsnį, tai turbūt įdomu kas, kaip ir kur man sekėsi. Na, pradėkime nuo bendros varžybų apžvalgos

Į varžybas susirinko tikrai didelis būrelis sportininkų ir dalyvaujančių svečių (ką jau nekalbant apie sirgalius ir fanus - ačiū Jums! I love you Taigi, tokiu dalyvių neįprastu (šiek tiek didesniu) skaičiumi stebėtis nebuvo ko - visgi Vilnius yra didelis miestas ir jeigu jame(arba šalia jo) vyksta kokios nors varžybos, tai norinčių sudalyvauti tikrai atsiranda daugiau nei kažkur toli, kur reikėtų aukoti visą dieną tam Razz Varžybų pirmieji startai „įsivažiavo“(pajudėjo) gan lėtai, kol starto ir mašinų stovėjimo aikštelės gerai neįsisavino mažiau varžybose dalyvaujantys vairuotojai, tačiau pirmas, antras, trečias startai ir sportininkų monstrai po kapotais įsiriaumojo Twisted Evil Garsas, vaizdas, įspūdis buvo tikrai geras, tačiau man pačiam sekėsi šiek tiek prasčiau.

Kadangi varžyboms nuomavau Opel Astra GSI v16 dohc iš draugo ir dar pirmą kartą, tai nežinojau kokio paruošimo mašiną teks vairuoti varžybų metu. Na, žinojau tik tiek, kad jis ją buvo pirkęs iš vieno tikrai visur pasižyminčio sportininko (kuris automobilį prižiūrėjo), tai ypatingai daug galvos dėl automobilio ir nesukau. Tačiau man sustartavus savo laiku išlindo masė problemų bounce Visų pirma, išgart gavęs startą ir atleidęs sankabą pajutau kaip pirma pavara iššoko iš greičių dėžės, tada buvau ganėtinai šokiruotas (visgi nusiteikimas buvo kovoti už kiekvieną sekundės dešimtąją), tačiau susiėmiau ir tučtuojau įjungęs iš jauno ir prilaikydamas šoviau į priekį. Dar neprivažiavus gyvatėlės ir man spaudžiant gazą mašinos apsukos pradėjo iš lėto kristi, kol aš galiausiai sustojau. Tada gan supykau. Na, aišku, galvoje buvo „kova iki galo“ taigi, kūriau tą velnio mašiną iš naujo. Ir ką gi Jūs manote? Ji nesivedė! affraid (kaip vėliau savininkas paaiškino - pasirodo užvedimo spynelė buvo leisgyvė ir kuriant mašiną reikia kažkaip ypatingai „pamakaluoti“ raktelį). Žodžiu - dar po dviejų variklio vedimų tiesiog šokau toliau važiuoti. Važiavimas baigėsi gan sklandžiai - dėl mašinos buvau praradęs 18 sekundžių. Po to sekė važiavimas jau antrojoje trasoje.

Antrojoje trasoje, kurioje reikėjo visos mašinos galios ir visų mechanizmų veikimo, išlindo visi mašinos trūkumai. Neveikė vairo stiprintuvas, važiuojant reikėjo laikyti pirmą pavarą, kad neiššoktų, toliau dar neveikė rankinis stabdis (kurio ten mirtinai reikėjo), taigi antrąją trasą baigiau sugaišęs ~12 sekundžių nuo geriausių važiavimų. Ir vėl nebuvo kuo džiaugtis. Nors ir neliūdėjau Smile Vėliau, žinoma sekė antrasis važiavimų ratas: reikėjo dar kartą apvažiuoti pirmąją ir antrąją schemas). Ten atsilikimas nuo galimo mano laiko jau buvo ~5 sekundės. Taigi, per daug nenusiminiau - vis dėlto tikrai smagiai pabuvau su sporininkų šutvėmis iš Vilniaus, Marijampolės ir netgi Šiaulių. Ačiū Jiems už gerą nuotaiką Wink

Taigi, Lietuvos automobilių slalomo čempionato trečiasis etapas baigėsi visai neprastai, tačiau tokia papuolusi „katė maiše“(kalbant apie automobilį) mane privertė susimastyti - ar tik ne laikas pradėti sukti mintis apie savo „monstriuką“, taigi paieškos išsiplėtojo net po visą Lietuvą. Bijau dar anonsuoti, tačiau greičiausiai bus taip, kad vairuosiu Opel markės automobilį. Taigi - laukiu rėmėjų! Rėmimo principą galime aptarti tiesiog telefonu (yra svetainėje) arba papraščiausiu principu - Jūs remiate (taikote nuolaidas kažkiokiose tai parduotuvėse ar remiate finansiškai), o aš tuo tarpu talpinu reklamą savo puslapyje ir tuo pačiu ant automobilio tokiu būdu atsidėkodamas už rėmimą.

Na kągi - etapas baigtas, mąstymai apie automobilio pirkimą tikrai realūs, o fanų klubas vis didėja. Labai malonu matyti tokį pagausėjimą. Ačiū Jums, mielieji ir gerų sekančių varžybų tiek žiūrovams, fanams ir prijaučiantiems tiek ir dalyviams, teisėjams, sportininkams! Iki greito! Movingon Woot ha
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
 
2008-06-29 Lietuvos automobilių slalomo čempionato 3 etapas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sauliusv.lt Forumas :: Pranešimai :: Varžybos ir rezultatai-
Pereiti į: