sauliusv.lt Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sauliusv.lt Forumas

Forumas sukurtas vertinti mano svetainę, rašyti komentarus, klausimus, pasiūlymus ir kita :)
 
SvetainėSvetainė  rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas

Go down 
AutoriusPranešimas
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas Empty
RašytiTemos pavadinimas: 2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas   2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas Empty2008-02-23, 17:08

Taigi, nauji 2008-ieji metai, nauji etapai. Jau seniai vis ruošiausi nuvažiuoti į kokį slalomą ir po ilgos žiemos pertraukos sudalyvauti, tačiau kur beplanavau, dauguma varžybų buvo atšaukiamos, nukeliamos arba uždaro pobūdžio. Taip išėjo, kad 2008-02-24 planuojamos varžybos bus ne tik pirmosios mano šių metų varžybos, bet tuo pačių ir naujo varžybų tipo išbandymas man.
Dar nesu dalyvavęs tokio pobūdžio varžybose, kuriose kartu būtų ir ralis-sprintas, ir slalomas, ir dragas, ir persekiojimas. Manau šios varžybos duos daug adrenalino, gerų įspūdžių ir rezultatų.
P.S. Su savimi vešiuosi ir fotoaparatą, tad stengsiuosi tarp rungčių ir kažką spėti nufotografuoti, tad jau kitos savaitės viduryje galite laukti papildymo mano nuotraukų galerijoje. cheers

Jei domina, kyla klausimų ir kt. šia tema - mielai laukiu jūsų atsakymų Basketball
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rezultatai.   2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas Empty2008-03-01, 21:29

Mmm.. Varžybos, varžybos ir dar kartą varžybos! Gera taip gyventi Wink Na, nekalbant apie tai, kad ŠASK keturkovės 1ąjame etape sušlubavo technika..
Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Tačiau.., turbūt visiems taip pat įdomu, kaip viskas prasidėjo? Na ką, jau kelionėje į Širvintas pradėjo lyti.. Tada visas mūsų klubo ekipažas supratom, kad varžybos bus ne iš lengvųjų. Nuvažiavus, mūsų spėjimai buvo tiesiai į dešimtuką. Išlipom iš mašinų, užsiregistravom ir žengėm apsižiūrėti trasos.. Pirmas įspūdis buvo cheers , tačiau tolėliau ir giliau trasos pagrindu nuėjus visų mūsų reakcija virto affraid Taip taip.. Buvo baisu žiūrėt, koks baseinas jau spėjęs susitelkti ant aerodromo išdėstytos trasos po lietaus, kuris truko vos 1 valandą. Visi buvome šiek tiek nusivylę tuo, kad teks daugiau kaip 3/5 trasos „plaukti“.. Neutral Žodžiu.. pirmieji įspūdžiai buvo tikrai silent
Na ką.. Toliau, žinoma, viską tęsė prasidėjusios varžybos. Jų vaizdas mus gerokai nustebino ir mes netgi sugebėjome užsimiršti tai, koks vandenynas trasoje.. Smile Atrodė, kad diena bus nuostabi, varžybos - geros ir visi važiuosim iki galo įvykdę savo užsibrėžtus tikslus.
Tačiau... vos tik spėjo pirmasis startavęs dešimtukas ekipažų finišuoti pirmąjį ralio-sprinto ratą, prasidėjo pagrindiniai mūsų rinktinės startai ir.... didžiosios nelaimės... Crying or Very sad Su ta pačia mašina, kuria startuoti turėjau ir aš, taip pat varžėsi ir dar 4 mūsų klubo (SVC) nariai. Pirmiesiems dviems sekėsi tikrai gerai, viskas atrodė taip, kaip ir turi būti po ilgų treniruočiu cheers bet.. tik sustartavo mūsų trečiasis sportininkas ir per pagrindinio teisėjo raciją pasigirdo: "Stop! Stabdom paleidimą! Mašina sustojo nefinišavusi!". Tai buvo affraid vistiems likusiems lenktynininkams.. Vargais negalais parsitempėm automobilį prie aikštelės ir bandėm užvesti. Tačiau.. ką jūs manote? Ji neužsivedė.. Evil or Very Mad Pasirodo tas trečiasis startavęs narys užpylė variklio elektroniką (gavo vandens smūgį).
Taigi.. viskas toliau tęsėsi kaip ant adatų.. džiovinom, valėm, tvarkėm variklį... Apie mašiną sukosi maaaasė žmonių. Vargais negalais sutvarkėm, užvedėm ir, abipusiu sutarimu su teisėjais, mūsų dalyvavimas tęsėsi.. Bet.. viskas tuo nesibaigė.. Prieš mane jau startavęs 4asis dalyvis ir VĖL sugebėjo užgesinti mašiną.. affraid taigi.. čiupau perpus prastesnę techniką ir šoviau į trasą! Mašina (Opel Astra) buvo tikrai nepalyginamai prastesnė už pirmąją (Opel Astra GSI), tačiau nusiteikiau kovoti, kad ir kas nutiktų ir nėriau stačia galva į tą „baseiną“ Very Happy
Toliau viskas po truputį gerėjo: ir mašiną atgaivinome kitoms rungtims (nors ji vistiek retkarčiais užgesdavo bevažiuojant, dėl ko ir laikas buvo prastas..), ir oras šiek tiek aprimo, ir arbatos radau savo kuprinėje Very Happy Na tai tokios buvo tos pirmosios mano šių metų varžybos. Nors ir sąlygos buvo prastokos, ir su technika buvo tikrai nepavydėtinai blogai, bet.. šiokį tokį rezultatą vis dėlto sugebėjau parodyti cheers
Na va, tai priėjom prie pabaigos. Viskas užsibaigė labai gražiai, visi susirinkusieji buvo tikrieji autosporto fanai. Gera buvo vien būti ten. Vėliau rezultatus sužinojome susirinkę už Širvintų esančioje karčiamoje. Ten, belaukiant rezultatų, visi smagiai atšventėme. Taigi, bendrojoje įskaitoje (su visais subaru ir keturračiais, žodžiu, visomis grupėmis) užėmiau 10ąją vietą iš buvusių 35ių dalyvių (10/35), o savo klasėje (FWD) užėmiau gerą 7ąją vietą cheers . Rezultatas buvo man tikrai neblogas vertinant tai, ką teko patirti Wink Taigi, didelis Ačiū organizatoriams, dalyviams ir, žinoma, mano treneriui Andrėjui (kuris taip pat dalyvavo Cool ) bei visiems fanams cheers
Taigi, Ačiū visiems ir susitiksime kitose varžybose Basketball Tegyvuoja AUTOSPORTAS! cheers

Rezultatai: http://www.saulius21.projektas.lt/1/Rezultatai/2008-02-24.xls
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
 
2008-02-24 ŠASK 2008 metų keturkovės I-asis etapas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sauliusv.lt Forumas :: Pranešimai :: Varžybos ir rezultatai-
Pereiti į: