sauliusv.lt Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sauliusv.lt Forumas

Forumas sukurtas vertinti mano svetainę, rašyti komentarus, klausimus, pasiūlymus ir kita :)
 
SvetainėSvetainė  rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?

Go down 
5 posters

Ar patinka forumo dizainas?
Taip.
Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Vote_lcap100%Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Vote_rcap
 100% [ 5 ]
Ne.
Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Vote_lcap0%Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 5
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Saulius
Adminas
Saulius


Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2008-02-22
Age : 34
Miestas : Vilnius

Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty2008-02-23, 02:52

Pagaliau po ilgų gero forumo ieškojimų atradau tokį, kuris, mano manymu, turėtų patikti visiems Smile . Tačiau, kaip sakoma, visur visko būna, todėl šią temą sukūriau norėdamas išgirsti nuomones apie forumą Basketball . Na, o visų narių noriu paprašyti kurti temas Forumo skiltyje (ir giliau) affraid


Paskutinį kartą redagavo Saulius, 2008-05-04, 01:51. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.sauliusv.lt
pascha




Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2008-02-25

Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty2008-02-26, 00:36

Ka as galiu pridurt, rock n roll man, keep it going.('afro')
Atgal į viršų Go down
aladnas




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2008-02-26
Miestas : Vilnius

Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty2008-02-26, 22:28

Viskas liuuks Smile Net ir nesitikejau, kad taip rimtai domiesi šiuo sportu Smile Linkiu sėkmės ir susirast tikrai gerų remėjų. Laurynas.
Atgal į viršų Go down
pilotas




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2008-03-01
Miestas : Vilnius

Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Atsakymas.   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty2008-03-01, 11:12

Šaunuolis. Matosi, kad stengeisi kurdamas šį puslapį ir mašinas gerai valdai. Taip ir toliau. Sėkmės, gerų tau remėjų. Wink
Atgal į viršų Go down
Lauriz




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2008-03-02

Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty2008-03-02, 23:04

Patiko, kad maloniai sutinki naujus narius, ir šiaip esi šaunuolis Smile Neturiu ką pridurt , sėkmės lenktynėse santa
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?   Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Naujovė mano svetainėje - Forumas. Patinka/nepatinka? Kodėl?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sauliusv.lt Forumas :: Pranešimai :: !! Dėmesio !! APKLAUSOS VISIEMS! Ačiū.-
Pereiti į: